Класиране
competition logo
Втора лига
Клубове

Красимир Бислимов: Това беше добра проверка

Красимир Бислимов: Това беше добра проверка

Бислимов похвали играта на Спартак (Плевен) в контролата с Ботев (Пд)

Старши треньорът на Спартак (Плевен) Красимир Бислимов остана доволен от старанието и желанието на своите футболисти по време на приятелската среща с Ботев (Пловдив).

Плевенчани отстъпиха с 0:4 пред отбора от елита, но показаха характер и имаха възможности, включително и при резултат 0:0.

„Радвам се, че нямаме контузии. Получи се една добра проверка. Не е толкова важно, че сме загубили. Видях желание и старание от моите футболисти и се видя върху какво трябва да работим още. Ще изчистим някои грешки и детайли, за да подобрим представянето. Това е пътят, затова са тези контроли. Все пак трябва да се има предвид факта, че Ботев е по-напред в подготовката. А и ние пътувахме 5 часа, изправихме се срещу много добър отбор. Доволен съм, защото видях старание и желание от момчетата. За мен това е една тренировка. Хубавото е, че се сблъскваме със силни отбори, които ни показват къде са ни слабостите и от нас остава само да ги изчистим. Не съм доволен от резултата, но съм доволен от старанието на футболистите“, каза Бислимов след срещата.

В следващата си контролна среща това лято Спартак ще се изправи срещу друг тим от Първа лига — Ботев (Враца).