Беласица (Петрич) стартира лятната си подготовка
Беласица (Петрич) даде старт на предсезонната си подготовка днес, 25 юни. В 17:30 часа бе отслужен традиционен водосвет за здраве и успех на клуба, след което футболистите излязоха за първа тренировка.
„Комитите“ ще се подготвят за кампания 2026/27 в Югозападната Трета лига и по време на лятната подготовка ще изиграят шест контролни срещи.
Първата приятелска среща е още тази събота, 27 юни, срещу Вихрен (Сандански). В програмата са включени още проверки с Кюстендил, ЦСКА III, Банско, Пирин (Разлог) и северномакедонския Беласица (Струмица).
Сезонът в шампионата започва на 1 август, събота. Часовете и стадионите за приятелските мачове ще бъдат уточнявани допълнително.
Пълен списък с контролите на Беласица по време на лятната подготовка:
- 27.06 – Беласица – Вихрен (Сандански)
- 04.07 – Беласица – ФК Кюстендил
- 11.07 – Беласица – ЦСКА III
- 15.07 – Беласица – Банско
- 18.07 – Беласица – Пирин (Разлог)
- 24.07 – Беласица – Беласица (Струмица), Сев. Македония